.

.

sobota, 27 czerwca 2015

Naszyjnik z liściem

Ostatnio zakupiłam dość duże zawieszki, do których musiałam coś dorobić, bo np. na samym rzemyku wyglądałyby raczej dziwnie. Zrobiłam więc sznur z koralików Toho 110 i dołączyłam zawieszkę- sporych rozmiarów liść. Mam jeszcze drugi, trochę mniejszy, który też będzie pasował do tego samego sznura.1 komentarz:

  1. Kurczę, wstyd się przyznać, że do tej pory nie potrafię robić takich sznurów. Szczerze powiedziawszy, zawsze widywałam je z jakichś szalenie kolorowych odsłonach, w życiu mi nie przyszło do głowy, że można tego użyć po prostu jako czegoś, na czym można powiesić dużą zawieszkę.

    PS Zaglądam do Ciebie nie bez przyczyny. Wyszukuję twórczych blogów i zapraszam je do grupy, którą prowadzę na facebooku. Bardzo chętnie zobaczyłabym Cię tam z nami. Atmosfera jest naprawdę cudowna, można podyskutować na twórcze tematy, jest wiele ciekawych konkursów, link party itd. Słowem brakuje tylko Ciebie ;) Odnośnik do grupy: https://www.facebook.com/groups/blogiDIY/ i do mnie, w razie pytań: http://nevermind-factory.blogspot.co.uk/

    OdpowiedzUsuń